Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Spor Salonunda Ne Giyilir?

Son yıllarda mahalle aralarında izbe bodrum katlarındaki spor salonları yerini modern ve şık gym’lere bıraktı. Haliyle ortaya bir gym modası çıktı. Artık sadece bench press’de kaç bastığınız değil giyim stiliniz de mercek altında. Peki, spor salonlarında ne giymeliyiz?
Spor Salonunda Ne Giyilir?
Son zamanlarda spor salonları yerini modern ve şık gym’lere bıraktı. Haliyle ortaya bir gym modası çıktı. Spor salonlarına giderken şık olmalısınız. Elbette spor yaparken rahat kıyafetler tercih edilmeli. Ancak bu sizi salaşlık sınırına kadar da götürmemeli. Nasıl ki gündelik yaşamınızda stiliniz varsa, spor yaparken de belli bir giyim tarzınız olmalı. En azından koşu bandında kardiyovasküler çalışma yaparken giydiklerinle, squash oynarken giydikleriniz arasında bir fark olmalı.

Öncelikle eğer vücusunuz çok fit durumda değilse asla dar kıyafetleri tercih etmeyin. Zira vücudunuzu saran kıyafetler sizi daha kilolu gösterecektir. Üzerinizden dökülmeyecek kadar bolluk iyidir. Renk seçimlerine de dikkat edin. Eğer çalıştığınız spor salonunun ışıklandırması çok kuvvetliyse, yani aydınlıksa koyu renkler daha doğru tercihler olacaktır.

Eşfoman alt/üst veya eşofman takımı giymeyi aklınızdan bile geçirmeyin. O dönem kapandı. Çok kısa olmayan sporcu şortları daha ideal bir seçim olacaktır. Şortunuzla uyumlu renklerde seçeceğimiz spror ayakkabı da spor salon stilinizi tamamlayacaktır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017