Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sporda Kariyer Yapmak İsteyenler İçin Summer Stars 2012

Spor oyunu tutkunları için vazgeçilmez olabilecek bir oyun olan Summer Star 2012 içersinde onlarca spor dalı bulunuyor.
Sporda Kariyer Yapmak İsteyenler İçin Summer Stars 2012
Özellikle oyunun görsel yanını sert bir şekilde eleştirmek lazım. Bu zamanda bu kadar vasat bir grafik yapısı olamaz, olmamalı.. Animasyonlar idare eder kıvamda ama grafikler gerçekten hezimet! Bu kusuru affettirecek pek az detay var üstelik oyunda. İçeriğe bakacak olursanız, bir yaz olimpiyatında karşınıza çıkabilecek tüm dallar var aslında. Bunların her biri için de ayrı ayrı uğraşılmış üstelik ama her seçenek maalesef göründüğü kadar zevkli değil. Mesela 100 metre de dahil tüm koşularda sağ stick’i sağa sola deli gibi sallama, ben de istemsiz bir nostalji etkisi yarattı.

Oyunun kariyer tarafı biraz daha ilginçleştiriyor ortamı. Her spor oyunun kariyer modunda olduğu gibi burada da yetenekleriniz gösterip seviye puanı toplayarak gücünüze güç katıyorsunuz. Neyse ki karakter yaratma ekranı gibi gereksiz bir detaya girmekten kaçınmış yapımcılar. Sadece ülkenizi seçiyorsunuz ve size biri kadın, diğeri erkek olmak üzere rastgele iki oyuncu veriliyor. Sırayla ne kadar olimpiyat dalı varsa her birinde yarışıyorsunuz kariyer modunda. Her dal için belli başlı yetenekler mevcut ve her seviye atladığınızda bunlardan birini açabiliyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017