Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Starbucks Card İle Yapılan Ziyaretler Ödüllendiriliyor

Starbucks deneyimini zenginleştiren ve geçtiğimiz yıl “hediye kart” olarak lanse edilen Starbucks Card, 5 Eylül 2012 itibari ile Starbucks ziyaretlerinizi ödüllendirmeye başlıyor.
Starbucks Card İle Yapılan Ziyaretler Ödüllendiriliyor
Starbucks Türkiye mağazalarında tüm ürünlerin satın alımında kullanılabilen, ön ödemeli ve tekrar yükleme özelliği bulunan Starbucks Card, artık alışverişlerde hız ve kolaylık sağlamanın yanı sıra; yapılan ziyaretleri de ödüllendirmeye başlıyor! Starbucks Card sahiplerinin, bu uygulamadan faydalanabilmeleri için ilk yapmaları gereken Starbucks.com.tr adresinden kayıt işlemini gerçekleştirmek.

Kayıt işlemini tamamlayan Starbucks Card sahipleri, yaptıkları her alışverişte (minimum 3 lira) 1 yıldız kazanacaklar, 15 yıldızı tamamlayan misafirler ise 1 adet tall boy içeceği Starbucks’ın ikramı olarak ücretsiz alabilecekler.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017