Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Starbucks'ın Kardeş Okul Sayısı 140'ı Buldu

Misafirlerinin ve mağaza çalışanlarının da gönüllü katılımları ile Starbucks Türkiye'nin şu an sayısı kardeş okul sayısı 140'ı buldu. Bu okullarda öğrencilerin sosyal gelişimlerini destekleyen farklı etkinlikler gerçekleştiriliyor.
Starbucks'ın Kardeş Okul Sayısı 140'ı Buldu
Starbucks Türkiye, kahveye ve insana duyduğu tutku kadar, içinde yaşadığımız topluma karşı da güçlü bir sorumluk anlayışı taşıyor. Bu bakış açısıyla sosyal sorumluluğu, topluma sosyal, çevresel ve ekonomik fayda sağlamak şeklinde tanımlıyor.

Bu amaçla Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı 2003 yılından bu yana özellikle eğitim alanında ciddi bir odaklanma içinde bulunuyor Starbucks Türkiye. Misafirlerinin ve mağaza çalışanlarının da gönüllü katılımları ile şu an sayısı 140’ı bulan Kardeş Okullarımız’daki öğrencilerin sosyal gelişimlerini destekleyen farklı etkinlikler gerçekleştiriyor Starbucks Türkiye.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017