Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Steve Jobs'i Canlandırabilecek Alternatif Adaylar

Merakla beklenen bağımsız sinema filmi Jobs: Get Inspired'da Apple ikonunu Aston Kutcher canlandıracak. İşte karşınızda T3 dergisi olarak daha iyi oynayacağını düşündüğümüz aktörlerden beşi.
Steve Jobs'i Canlandırabilecek Alternatif Adaylar
Christian Bale

Söylentilere göre Steve Jobs bir Budist için bir hayli huysuz bir adamış. Terminator Salvation’ın setinde Bale’in büyük bir isteri nöbeti geçirdiğini duymuş herkes, eminiz Galli sinema oyunsunun, bağırma sahnelerine çok daha fazla gerçeklik katacağının farkındadır.

Tom Cruise

Üst seviye bir tarikat üyesi olan Cruise, vizyoner Jobs’u başarılı bir şekilde canlandırabilirdi. Hatta onu buğulu bakışlarla geleceğe bakarken ve “Hayatınızın geri kalanında şekerli su mu satmak istersiniz, yoksa benimle gelip, dünyayı değiştirmek mi? diye şiddetli bir şekilde havlamadan önce, şeytani bakışlarıyla sırıtırken gözümüzün önüne getirebiliyoruz.

Johnny Depp

Tim Burton’un erkek ilham perisi. Willy Wonka ve Hunter S Thompson gibi çeşitli kaçık rollerin üzerine bayıla bayıla atlamıştı. Jobs da LSD aldığı dönemin hayatında önemli bir deneyim olduğunu belirtmişti. Büyük ihtimalle Depp, Vegas’ta Korku ve Dehşet filminde canlandırdığı Hunter rolündeki hünerlerini, Jobs’un hayatının bu döneminde de çok iyi sergilerdi. Onun için iPod halüsinasyonları gören sarhoş Depp’in, çatık kaşlı Bill Gates’in ve ekranda patent davalarının uçuştuğu bir filmin yolunu açın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017