Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Stevie Awards Yılın İnsan Kaynakları Ekibi Ödülü KoçSistem'e

KoçSistem, dünyanın saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie International Business Awards'ta, ''Yılın İnsan Kaynakları Ekibi'' dalında altın ödülün sahibi oldu.
Stevie Awards Yılın İnsan Kaynakları Ekibi Ödülü KoçSistem'e
Türkiye’nin köklü ve lider BT-Bilişim Teknolojileri şirketi KoçSistem, iş dünyasının saygın ödülleri arasında kabul edilen ve International Business Awards (IBA) kapsamında düzenlenen Stevie Awards'ta “Yılın İnsan Kaynakları Ekibi” ödülüne layık bulundu.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleşen ve 50 ülkeden, 3 bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie International Business Awards Ödülleri'nde, "Yılın İnsan Kaynakları Ekibi" seçilen KoçSistem, gerçekleştirdiği başarılı insan kaynakları uygulamaları ile bu ödülü almaya hak kazandı.

KoçSistem tarafından yapılan açıklamaya göre; iş kollarına odaklı insan kaynakları yaklaşımı ve organizasyon yapısı, 2011 yılında devreye alınan yetenek yönetimi projesi Orion ve her yıl onlarca genci iş dünyasına kazandıran Yeni Mezun İşe Alım Programı başta olmak üzere, KoçSistem öncülüğünü yaptığı pek çok başarılı uygulama neticesinde bu ödüle layık görüldü.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017