Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sting, 26 Kasım'da İstanbul'da!

Sting, en sevilen şarkılarını sadece beş enstrüman eşliğinde seslendirdiği ''Back to Bass'' turnesi kapsamında 26 Kasım günü İstanbul'da dinleyicileriyle buluşacak.
Sting, 26 Kasım'da İstanbul'da!
En son 6 yıl önce Kuruçeşme Arena’da izlediğimiz büyük usta Sting solo kariyerinin 25. Senesini kutlamak için çıktığı “Back to Bass” turnesi kapsamında 26 Kasım günü bir kez daha İstanbul’da konuk edeceğiz. 2003’te çıkan ve solo kariyerinin en zayıf halkası olan “Sacred Love’dan beri Sting’de yeni pop şarkıları duymamış olsak da gerçekleştirilen bu turne, bir otobiyografi ve onu takip eden “Broken Music” turnesi, bir The Police Reunion turnesi, şarkılarını senfonik orkestra ile yeniden yorumladığı bir albüm ve bir turne daha…

Sting’le 26 Kasım’da Ataköy Atletizm Arena’da tekrar buluşmak isteyenler için sebep çok. Birincisi Sting karşımıza şarkılarının düzenlemelerini daha basit tuttuğu ve stüdyoda cilalanmış hallerinden en uzak şekilleriyle çıkacak. İkincisi, her zamanki gibi enstrümanlarından dünyanın en iyileri olan “yoldaş”larıyla beraber çalacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017