Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

StorCenter ix2: Iomega’dan Ağ Depolama Çözümü

Her tür çalışma için uygun olan 9”x12” çalışma alanı ve uzun süreli kullanımlarda rahatlık sağlayan bileklik desteği ile PenSketch M9 12A, özellikle görüntü uygulamaları için daha hassas ve hızlı bir performans sağlıyor.
StorCenter ix2: Iomega’dan Ağ Depolama Çözümü
Uzun süreli kullanımlarda rahatlık sağlayan bileklik desteği ile PenSketch M9 12A, özellikle görüntü uygulamaları için daha hassas ve hızlı bir performans sağlıyor. Çalışma alanının solunda yer alan silgi, geri alma, yeni katmak ve 3D çevirme tuşları ile sağında yer alan fırça boyu ayarlama ve anında erişmek mümkün.

PenSketch M912A’nın pilsiz çalışan innovatif kablosuz kalemi 2048 seviye basınç hassasiyeti ve iki programlanabilir tuşu sayesinde çalışırken tüm şekil ve kalınlıkları kolaylıkla ayarlamanızı sağlıyor. Kalemi saklamak için ergonomik bir kalemlik de mevcut. Dahası, pilsiz tekerlikli faresi sayesinde çalışırken kalem yerine fare de kullanmanız mümkün. Fotoğraf düzenleme, çizim yapma ve profesyonel sanat çalışmaları için, sahip olduğu özellikler ve yazılımlar ile özellikle sanatçılar ve tasarımcılar için ideal bir grafik tablet olan PenSketch M912A, Windows 7/Vista/XP ve Mac OS 10,2 ve üstü ile uyumlu.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017