Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Süleyman Orakçıoğlu Kimdir? Süleyman Orakçıoğlu Röportajı

Paris, Londra, Milano gibi modanın başkentleri dahil 40 ülkede Türk markasını dünya sosyetesi ile tanıştıran Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ile Damat'ın uluslararası arenadaki başarısını projeleri, Investvcrop ile ortaklığını konuştuk.
Süleyman Orakçıoğlu Kimdir?  Süleyman Orakçıoğlu Röportajı
Osmanbey’de küçük bir mağazada başlayan serüven bugün Avrupa’dan Balkan ülkelerine, Ortadoğu’dan Uzakdoğu’ya 40’ın üzerinde ülkede sürülüyor. O küçük mağa bugün Türkiye’nin önde gelen AVM’lerdeki 140 mağazası, 3 bin çalışanı ve yıllık cirosu ile dev bir şirket… Görünen o ki, genç ve vizyoner işadamı Süleyman Orakçıoğlu’nun kaptanlığındaki Orka Grup önümüzdeki yıllarda daha çok kuruluş haline gelecek…

Dünya erkek giyim modasında söz sahibi olmak isteyen Orka Grup, yaptığı transferlerle de adından söz ettirdi. Dünya çapındaki Uniqlo ve Jil Sander markalarının baş tasarımcılığını yapmış Pierangelo D’Agostin’i transfer etti. Tween markasının ile dünya moda başkentlerindeki etkinliğini artırmaya yönelik olarak logosunu değiştirdi. Hazır giyim sektöründe yaptığı tasarım ve inovatif ürünlerle çığır açan Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ile Damat’ın doğuşunu, uluslar arası arenadaki başarısını, projelerini, Investcorp ile ortaklığını konuştuk. Türkiye ekonomisi ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerini aldık. Ve ortaya çok ilginç bir söyleyişi çıktı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017