Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en komik kadın romanı, Arzum Uzun’un kaleminden ‘Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi’ adlı kitap okuyucusuyla buluşuyor!
Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi
Arzum Uzun’un kaleme aldığı ‘Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi’ adlı kitap okuyucusuyla buluşuyor. Bilun Yılmaz, kadınların yeni fenomeni haline geliyor! O kadar komik, o kadar gerçek ki, gülerken gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız!

Bilun Yılmaz’ın herkesi kıskandıran, peri masallarından hallice, muhteşem bir hayatı vardı. Yakışıklı ve ünlü bir sevgilisi, genç yaşında edindiği parlak bir kariyeri, muhteşem dostları, birbirinden ünlü modacıların tasarımlarıyla dolu bir giyinme odası ve Nişantaşı’nda güzel bir evi… Ama hiçbir şey sandığı kadar uzun sürmeyecekti. Tam da en mutlu olduğu günde, hayatının en büyük kazıklarından birini yiyecek ve bu kazığın üstüne yiyeceği kazıkları hayal bile edemeyecekti. Bakalım Bilun her şeyin üstesinden nasıl gelecekti?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017