Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Supernatural Dizisinin Yeni Sezonunda Bizi Neler Bekliyor?

Avcı kardeşler 8.Sezonda da herkesin emniyeti için gözlerini kırpmadan tehlikeli maceralara atlayacaklar.
Supernatural Dizisinin Yeni Sezonunda Bizi Neler Bekliyor?
“Supernatural” iki kardeşin ülkenin dört bir yanını dolaşarak hayalet, vampir, şeytan gibi doğaüstü kabul edilen varlıkları bulup ortadan kaldırmaya çalışmasını anlatan bir dizi. Böylelikle kardeşler bir yaratık tarafından öldürülen annelerinin ve babalarının intikamını alırlarken, diğer insanları da korumuş oluyorlar. Dizide ağabeyin kardeşine olan düşkünlüğü ve iki kardeşin arasındaki diyaloglar da dikkat çekiyor.

İlk iki sezon iki kardeşin annelerini öldüren yaratığı ve kaybolan babalarını aramalarıyla geçer, sezon sonunda iki kardeş ciddi bir kaza geçirir. İkinci sezonda babası, oğlu Dean’i kurtarmak için kendini feda eder. Ayrıca Sam’in küçükken Azazel adlı bir yaratık tarafından, onun kanıyla beslendiği ve bazı özel güçleri olduğu ortaya çıkar. Azazel, Sam’i öldürür; fakat Dean yaratıkla bir anlaşama yaparak onun yerine kendisini almasını söyler ve Sam geri döner. Sezon sonunda Dean Azezel’i öldürür ancak yaratık ölmeden önce Şeytan Kapı’sını açmıştır, yani cehennemdeki iblisler dünyaya geçebilmektedir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017