Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Sürücü Kursu Ehliyet Fiyatları

Direksiyon eğitimini, sürücü adaylarına ve ehliyet sahibi sürücülere verilen direksiyon eğitimi şeklinde ikiye ayırmayı faydalı görüyoruz.
Sürücü Kursu Ehliyet Fiyatları
Direksiyon eğitimini, sürücü adaylarına ve ehliyet sahibi sürücülere verilen direksiyon eğitimi şeklinde ikiye ayırmayı faydalı görüyoruz. Sürücü adayları, direksiyon eğitimi süreçlerinde, ehliyetli adaylara göre daha fazla kırılma noktası yaşarlar ve ruh halleri buna uygun olarak daha fazla değişkenlik gösterir. Bu paralelde uygulanan eğitiminde çeşitliliği artar. Aday kısmen daha hassastır, ya da hassaslığı başka noktadır. Çünkü vücudunun verdiği reaksiyonlarla yeni tanışıyordur.bu alan eğitimci açısından direksiyon eğitmeni açısından gerçek profesyonellik isteyen bir taraftır. Asla aktarmak yeterli olmayacak psikolojik destekle hep takviye isteyen bir tarz uygulamak gerekecektir. Bu doğru tarzda ancak deneyimle karşılık bulacaktır.

Profesyonel bir süreç için teknik aktarım ve psikolojik destek çok önemli iki faktördür. İkisinin doğru ve ölçülü birleşmesiyle süreç çok verimli tamamlanacaktır ve güven duygusu eksiksiz oturacaktır.

Direksiyon çalışmalarında çok pratik yapmanın ve pratikleri yoğun şehiriçi trafikte uzaman öğretici sayesinde trafiği aksatmayarak yapmanın kuşkusuz geri dönüşü istenilen tarzda olmaktadır. Bu anlamda eğitimlerimizi şehir içi trafikte sürdürmekte olup, insan psikolojisi merkezli, duyarlı ve ilkeli çalışmayla sürecin daha kaliteli yaşanacağı inancındayız. Yetişkin bireylerin eğitimde çok daha farklı metodların uygulanması gerekmektedir. Daha fazla sorgulayan sorularının cevabını uygulamalı görmek isteyen yetişkinler için daha fazla değişken metodlar üretmiş durumdayız. Bu yöntemler sayesinde gelişimin seyri daha net, belirgin izlenebilmektedir.

Direksiyon eğitimi sürecinde eksik bırakılan eğitimlerin negatif yansımaları çoktur. Direksiyon eğitimin yarım bırakılmasındansa başlanmamış bir durum çok daha iyidir. Çünkü süreç kırılmalarla hep ilerleyen bir seyir ister tamamlanmamış kırılmalr bir önceki kırılmanında bütünleştirilmediği anlamına gelir ve kişinin kaygıları, merakı hep havada kalacaktır. Bir sonraki metod bir öncekini tamamlar daima. Yani bu durumda kişilerin direksiyon eğitimindeki istikrarı çok önemlidir. Profesyonel eğitmenlerin hazırlamış olduğu direksiyon programına uymak hem süreci doğru tamamlatacak hemde istenilen zamanda istenilen seviyeye gelinebilinecektir.

Bu doğrultuda trafik bir yaşam biçimiyse kendimizi alana yansıtacak isek bu ancak uzman bir ekiple istikrarlı devam eden bir eğitim süreciyle mümkün olacaktır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017