Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Survivor Duygu Çetinkaya Kimdir?

Survivor’da yeniden karşımıza çıkan fotomodel, oyuncu, sunucu, futbol yazarı, adanın hanım ağası, Panama’nın Maradonası, günümüzün Zeyna’sı Duygu Çetinkaya…
Survivor Duygu Çetinkaya Kimdir?
Yarışma yeni başladığı dönemlerde Duygu’yu izlemek Nihat Doğan’ın kadın versiyonunu izlemek gibiydi. Susuyorum deyip en çok konuşan, aklındakini içinde tutamayan, kalp kırmaktan çekinmeyen herkesle kavga etme potansiyeli olan hatta aynı anda üç kişiyle ağız dalaşına girebilecek kadar kıvrak zekaya sahip biri.

Kazandığı ödül yarışından sonra Acun Ilıcalı, bir sandık altın ya da “Bozok’u bir gün boyunca ıslak meşe odunuyla dövmek” seç birini dese ikinci seçeneği ciddi olarak düşünecek kadar da kindar biri…

Game of Thrones’un kraliçesi Cersei Lannister gibi taht oyunlarının içinde güzelliği, çekiciliği ve zekası ile insanları yönlendirip istediği kişileri birbirine düşürüp bundan çıkar sağlama becerisi yüksek bir yarışmacı profili sergiliyordu. Gönüllülerin içine sızdırılmış Truva atı gibiydi! Kavga çıkartmak reyting toplamak, akılda kalmak dikkat çekmek bundan sonra ki hayatında sağlam projelerde çalışabilmek için oyunculuğunu konuşturuyor Oscarlık oynuyordu sanki.

Günler haftalar geçtikçe diğer yarışmacılar dedikodu yaparken, birbirlerinin kuyusunu kazarken bir söyledikleri diğerinin tutmazken Duygu tutarlı oldu. Söylediği her sözün arkasında durdu asla inkar etmedi dik duruşu ile antipatik yarışmacı kimliğinden harbi kız formuna büründü. Bozok’un getirdiği yemeği yemeyecek kadar gururlu, gece yengeç yakalayıp yiyebilecek kadar becerikli, kafatasından süs yapabilecek kadar yaratıcı, bir tonluk bufaloy tek başına avlamaya çalışan dişi kaplan kadar cesur olduğunu gösterdi. Ne Acun’dan ne yarışmacılardan ne de adanın doğa şartlarından korkmadı.

Hem delikanlı hem dobra… Ağzına gelen her şeyi söylemekten çekinmedi. Adada kendini hükümdar sanan kas yığınlarına eyvallahı olmadı, kimsenin arkasından konuşmadı. Ülkemizde dedikodu yapmak pek bir sevildiği için birçok insana sevimsiz gelebilir. Halbuki içinden geldiği gibi davranıyor birçoğu gibi tribüne oynamıyor. Bazılarının masum ve sevimliyi oynayarak halk oylamasıyla gitmek istedikleri yere, dişleriyle tırnaklarıyla kazıyarak gitmek istiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017