Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Suskunlar Dizisinin Ahu’su Aslı Enver Kimdir?

Suskunlar’ın suskun erkekleri arasında güneş gibi parlayan Aslı Enver, aklı ve doğallığıyla tanıdıkça daha da güzelleşen insanlardan. Hem işi hem de evliliğiyle yakaladığı huzuru içine sığdıramayan Enver’in yeni yıl dileği ise küçük sade ama kapsamlı; mutlu, mutlu ve mutlu olmak.
Suskunlar Dizisinin Ahu’su Aslı Enver Kimdir?
Kavak Yelleri’ydi, Suskunlar’du bir kenara bırakacak olursak, Aslı Enver kısaca Londra doğumlu bir Bağdat Caddesi kızı. Çocukluğunu Londra’daki evlerinde ağabeyinin arkadaşlarıyla erkek oyunları oynayarak ve güzel sesiyle şarkılar söyleyerek geçiren Enver, 12 yaşında İstanbul’a geliyor, ailesiyle Anadolu yakasına taşınıyor, zaten meraklı olduğu sanatın farklı alanlarındaki yeteneklerini keşfediyor, oyunculuk üzerine yoğunlaşıyor, biraz da şansın devreye girmesiyle kendini Türkiye’nin sevilen dizilerinde başrol oynarken buluveriyor.

Güzel oyuncu röportajımızı yapmak için tercih ettiği Caddebostan’daki Zanzibar’ın kapısından sevimli sevimli gülerek girdiğinde çok güzel bir sohbetin beni beklediğini hemen anladım. Aslı Enver kesinlikle ekrandaki kadar narin, kırılgan değil. Espri yeteneği çok gelişmiş, süper akıllı, kendisine eleştirel yaklaşabilen, dalga geçen, sanki yıllardır aynı arkadaş grubu içindeymişiz gibi samimiyetini hissettiren bir kız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017