Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

SVB Çelik Kataforez Yatırımlarına Devam Ediyor

Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmalarına kaplama alanında hizmet veren SVB Çelik Kataforez, kaplama çeşitliliğine yaş boya hattını da devreye sokarak yatırımlarına devam ediyor.
SVB Çelik Kataforez Yatırımlarına Devam Ediyor
SVB Çelik Kataforez, yatırımlarına devam ediyor.

Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen otomotiv firmalarına kaplama alanında hizmet veren Çelik Kataforez, kaplama çeşitliliğine yaş boya hattını da devreye sokarak yatırımlarına devam ediyor.

2008 yılında, BURSA Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş olan Çelik Kataforez, bünyesinde yer alan kataforez ve toz boya hatlarından sonra yaş boya hattını da yapılan yatırımla mevcut talebe istinaden hayata gerçekleştirmiştir.

Metal ve plastik sektöründeki pazar payını dikkate alarak yapılan yaş boya tesisi, firmaların istek ve taleplerine cevap verebilecek kapasitedir.

Kaplama sektörünün lider firmalardan olan Çelik Kataforez kaplama çeşitliliği konusunda yatırımlarına devam edecektir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017