Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Swarovski'nin Yeni Yüzü Bond Kızı Berenice Marlohe Oldu

Kristalin büyülü etkisini başarı ile tasarımlarına yansıtan Swarovski, etkili koleksiyonlarını ünlü film yıldızı Berenice Marlonehe'nin cazibesi ile birleştirdi.
Swarovski'nin Yeni Yüzü Bond Kızı Berenice Marlohe Oldu
Sayısız filme büyüsünü katan ve uluslar arası alanda en prestijli kırmızı halı etkinliklerinde birçok ünlü yıldızı süsleyen Swarovski ilk kez bir reklam kampanyasında bir film yıldızıyla çalışmayı tercih ediyor. Yakında gösterime girecek en yeni James Bond filmi "Skyfall"da rol alan Fransiz aktris Bérénice Marlohe 2012-2013 Sonbahar -Kış sezonu için Swarovski kadını olarak seçildi. Swarovski seçkin rock yaklaşımı ve barok tarzıyla Bérénice’in koleksiyonunu mükemmel bir şekilde tamamladığını düşünüyor.

Firmanın kreatif direktörü Nathalie Colin Swarovski’nin yeni yüzü ile ilgili olarak şunları söylüyor: “Muhteşem Bérénice Marlohe’un ‘Kingdom of Jewels’ adlı kış koleksiyonumuzun yüzü olmasından çok memnunum. Bérénice koleksiyonlarımızın tasarımında her zaman temel aldığım günümüzün modern ruhunu gerçek anlamda temsil eden bir kadın. Güzelliği zekayla, çok kültürlü bir geçmişi kendine has bir tarzla birleştiren Bérénice tutkulu kişiliği ve oyunculuk yeteneğiyle Swarovski kadınının çok yönlülüğünü tam anlamıyla yansıtıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017