Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Swissotel Büyük Efes’te Sevgililer Günü

Swissotel Büyük Efes İzmir, Sevgililer Günü’nde aşklarını romantik dakikalarla renklendirmek isteyen çiftleri, 14 Şubat’ta büyülü bir kutlamaya davet ediyor.
Swissotel Büyük Efes’te Sevgililer Günü
Swissotel Büyük Efes İzmir, Sevgililer Günü’nde aşklarını romantik dakikalarla renklendirmek isteyen çiftleri, 14 Şubat’ta büyülü bir kutlamaya davet ediyor. Equinox, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüye eşlik eden canlı müzikle romantik dakikaların tadını çıkarmak isteyen çiftlere masalsı bir gece yaşatıyor. Equinox’un görkemli körfez manzarasında gerçekleşen aşk dolu saatlerde size özel hazırlanan menü ve yerli içeceklerle keyfiniz yerine gelecek. Deniz esintilerini Sevgililer Günü’ne taşıyan Aquarium ise canlı müzik eşliğinde özel bir menü sunuyor.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017