Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

T3 2011 Teknoloji Ödülleri

10 Ekim'de 600 davetli T3 2011 Teknoloji Ödülleri'ni izlemek için kırmızı halıda toplandı. Londra'da gerçekleşen ödül töreninde birçok ünlü yüze rastlamak mümkündü.
T3 2011 Teknoloji Ödülleri
10 Ekim'de 600 davetli T3 2011 Teknoloji Ödülleri'ni izlemek için kırmızı halıda toplandı. Londra'da gerçekleşen ödül töreninde birçok ünlü yüze rastlamak mümkündü. Geniş katılım ve prestijli jürisiyle, her yıl gerçekleşen T3 Teknoloji Ödülleri, türünün en önemli örneklerinden biri olmaya devam ediyor. Bu yıl kazananların kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? O zaman gelin, sizi de kırmızı halıya alalım...

Yılım Mobil Cihazı Amazon Kindle... Toplu taşıma araçlarını kullanmak çoğu zaman bir eziyet. Bu eziyetten kurtulmak için, sizi sevdiğiniz içeriklerle buluşturacak bir cihaza ihtiyacınız var.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017