Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tablet Fırtınası Esmeye Başladı.

Tablet fırtınası esmeye başladı. Teknoloji dünyasının yeni gözdeleri tablet bilgisayarların uzun yıllardır kullanıcıların gündeminde olduğunu söyleyebiliriz. Fakat tabletler yaygınlaşamadı.
Tablet Fırtınası Esmeye Başladı.
Teknoloji dünyasının yeni gözdeleri tablet bilgisayarların uzun yıllardır kullanıcıların gündeminde olduğunu söyleyebiliriz. Fakat tabletler yaygınlaşamadı çünkü bu cihazlar gerek arayüz, gerekse donanımsal kullanılabilirlik sorunlarını bir türlü aşamamışlardı. Bunun en önemli nedeni kuşkusuz bilgisayarlar kullanılan işletim sistemlerinin tablette yaşattığı dezavantajlar. Buna kullanıcı dostu olmayan arayüzleri, ekran teknolojisinin yetersizliği ve rezistif ekran teknolojisini kullanmanın zorluklarını da eklediğimizde, tabletlerin geçmişte beklenen patlamayı yapmaması daha iyi anlaşılabiliyor.
Haberin tamamı için tıklayınız...

Tablet Bilgisayarlar

Dergilerde yayınlanan Tablet Bilgisayarlar ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017