Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tac Mahal Prestij’de Ön Talep Toplanıyor

Uluhan Grup Esenyurt’ta yeni bir projeye daha imzasını atıyor. Mix mimari özelliğe sahip proje Tac Mahal Prestij adını taşıyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı projede teslimlerin Ekim 2014’te yapılması planlanıyor.
Tac Mahal Prestij’de Ön Talep Toplanıyor
Teknolojinin tüm getirilerinden faydalanarak yükseltilen Tac Mahal Prestij’in mimari tasarımı Prof. Sinan Mert Şener ve ekibine ait. Bir yandan ev sahibi olmak isteyenlere bir yandan da iş kurmak isteyenlere yanıt verecek olan projede kendi metrekare alanınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Buna göre, yan yana konumlanan iki veya daha fazla işyeri, home ofis ya da daireyi satın alarak daha büyük hale getirme olanağı var.

Tac Mahal Prestij projesinin esini kaynağı Hindistan’ın Agra şehrindeki dünyanın yedi harikasından biri olan Tac Mahal’in oluşturduğunu söyleyen Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, projenin Ekim 2014’te tamamlanacağını dile getiriyor. Projedeki sosyal tesislerin Uluhan Grup tarafından değil ayrı bir şirket tarafından işletileceğini ve bu sayede site sakinlerinin daha az aidat ödeyeceklerini belirten Bilgen, projede KDV’nin yüzde 1 olarak hesaplanacağının da altını çiziyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017