Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

TAF Özel Ödülü 'Bayegan'a Verildi

Yedinci Türk-Arap Ekonomi Forumu’nda Türk-Arap Ekonomi ilişkileri gelişmesine katkıda bulunan Türk ve Arap işadamlarına verilen ‘TAF Özel Ödülü’nü Bank Audi ve Bayegan aldı.
TAF Özel Ödülü 'Bayegan'a Verildi
Bayegan’ın ödülünü Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Yönetim Kurulu Üyesi Rüya Bayegan’a verdi. Petrol-petrokimya sektöründeki dünya devlerinin önde gelenlerinin Türkiye temsilciliğini yapan ve 23 ülkede ofisi bulunan Bayegan geçtiğimiz aylarda, Suudi Arabistan’ın önemli şirketlerinden Advanced Petrochemichal Company ile önemli yatırıma imza attı. Advanced Petrochemichal Company ile Türk şirketi Bayegan, plastik hammaddesi olan poliproplene 1 milyar dolarlık yatırım konusunda el sıkıştı. Bu yatırımın Türkiye’nin cari açığını da 1 milyar dolar azaltması ön görülüyor. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı formun son gününde panelist olarak konuşan Rüya Bayegan, ham petrol fiyatlarının önümüzdeki dönemde yükseleceğini söyledi.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017