Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tarzan Sinemaya Yeniden Uyarlanacak!

Tarzan filmi “motion capture” adı verilen bir yöntemle yeniden sinemaya uyarlanacak. Alacakaranlık serisinin Emmet’i Kellan Lutz ve Jane’i Spencer Locke filmde rol alacak.
Tarzan Sinemaya Yeniden Uyarlanacak!
Hepimizin bildiği ve sevdiği bir hikaye daha yeniden beyaz perdede bizlerle buluşacak. Film ‘motion capture’ adı verilen bir yöntemde gerçek aktör ve aktrislerle çekim yapıldıktan sonra, bu görüntüler bilgisayarlar vasıtasıyla animasyona dönüştürülüyor.

Şimdi hazırsanız bombayı patlatıyoruz: Tarzan’ı oynayacak alan kişi “Alacakaranlık” serisinin kabına sığmayan yakışıklısı Emmet’i oynayan Kellan Lutz’dan başkası değil! Kendisine Jane rolüyle eşlik edecek olan isim ise Spencer Locke olacak. Kısaca filmin konusundan da bahsedelim: Tarzan’ın ailesi arkalarında büyük bir şirket bırakarak kazada hayatlarını kaybetmişlerdir. Şirketin yöneticisiyse şirketi ele geçirip yapacaklarıyla ormana zarar verecektir. Tarzan ve Jane de bunun önüne geçmek için mücadele edecektir. Film klasik hikayenin biraz modern bir yorumu olacak anladığımız kadarıyla…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017