Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tatildeyken Aklınız Evinizde Kalmasın

Sigorta şirketleri, hırsızlık olaylarına karşı kapsamlı korumalar sunuyor. Böylelikle, otomobiliniz otoparktayken aklınız arkada kalmaz; evinizden, iş yerinizden içiniz rahat ayrılabilir, tatilinizi daha rahat ve huzurlu geçirebilirsiniz.
Tatildeyken Aklınız Evinizde Kalmasın
Hırsızlık, yankesicilik, kapkaç hepsi çağımızın en büyük sosyal fobileri… Sayıları her geçen gün artan hırsızlık gibi olaylar manevi olarak yıpratmasının yanı sıra maddi olarak da büyük yaralar açabiliyor. Verilere göre 2007-2011 yılları arasında ülke genelinde 1 milyon 536 bin 433 hırsızlık, 90 bin oto ve otodan hırsızlık, 107 bin 312 yankesicilik ile 15 bin 288 kapkaç olayı meydana geldi.

Hırsızlık artık profesyonel bir meslek haline gelmiş durumda, gece gündüz hiç fark etmeden, siz sadece bir markete gidip döndüğünüzde bile evinize hırsız girmiş olabilir. Hırsızlar sizden çok daha dakik ve planlı davranabiliyor. Hırsızlık olayı, ev sahibine hem maddi kayıp, hem de manevi kayıplar verebiliyor. Hiçbir değeri olmayan, ama size ailenizden veya dostlarınızdan kalan herhangi bir hatıra da bir anda hiç tanımadığınız bir kişi tarafından sahiplenilebiliyor. Bunun dışında, evinize hırsız girdikten sonra karşılaştığınız sahne de cabası. Hiç tanımadığınız birinin, sizin özel alanıza izinsizce girmesi ve her şeyi karıştırması sizi psikolojik açıdan da etkileyebiliyor. Sigorta şirketleri size manevi açıdan destek olamasa da, maddi kayıplarınızı güvence altına alıyor. Sigorta şirketleri, güneşin keyfini sürdüğümüz şu günlerde tatilinizi daha rahat ve huzurlu geçirmeniz için hırsızlık sigortalarıyla imkanlar sunuyor. Sigorta şirketleri sadece konut sigortalarında hırsızlık sigortası değil, araçlarınızda ve işyerlerinizde yaşanabilecek hırsızlık olaylarına karşı da size kapsamlı sigorta poliçeleri sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017