Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tayvan'ın Kalite Öncüsü Fu-Long, Türkiye Pazarını Önemsiyor

Geniş ürün gamının yanı sıra son dönemde özellikle Pnömatik ve Hidrolik Silindir Piston Kolu üretimine odaklanan Tayvan merkezli Fu-Long şirketi, yaptığı yatırımlarla sektörde global bir lider olma yolunda hızla ilerliyor.
Tayvan'ın Kalite Öncüsü Fu-Long, Türkiye Pazarını Önemsiyor
1979 yılında Tayvan’da kurulan Fu-Long Metal Sanayi Ltd Şti., Tayvan’in ilk profesyonel Sert Krom Kaplamalı Parça üreticisi olarak, alanında ülkenin öncü kuruluşlarından biri olarak konumlanıyor. Son 30 yıldır ürünlerini dünyadaki pek çok ülkeye ve tüm Tayvan’a başarıyla ulaştıran şirket, çeşitli mekanik aksamların geliştirilmesi ve yenilemesinin yanında son zamanlarda yoğun bir şekilde Pnömatik Silindir Piston Kolu ve Hidrolik Silindir Piston Kolunun profesyonel üretimini gerçekleştirmeye odaklandı. Geniş ve güvenilir is agiyla Fu-Long, hem bölgesel olarak hem de uluslararası pazarlarda saygın ve güvenilir bir konuma sahip.

Son teknolojiyle donatılmış üretim merkeziyle hem müşteri memnuniyetine, hem de çalışanların verimliliğine odaklanan Fu-Long’un Türkiye pazarına olan ilgisine de değinen yetkililer; “Bugün, yüzlerce çeşitli ve yeni otomatik isleme makine aksamları, hassas inceleme aygıtları ve yaklaşık olarak 200 profesyonel isleme teknisyeni ile Fu-Long yaklaşık 23.000 metrekarelik profesyonel üretim merkezine sahiptir. Tüm bu sağlam dayanaklar, müşterilerimizin ürünleri için yükümlülüğümüz ve güvencemizdir. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayabileceğimize ve müşterilerimizin ürünlerimiz üzerindeki güven duygusunu sağlamlaştırabileceğimize inanmaktayız. En yetkin ve profesyonel hizmetle, müşterimizle çalışmayı ve geleceğimizi birlikte yaratmayı umut ediyoruz. Bu çerçevede Türk sanayinin dinamik ve hızla gelişen gücüne paralel olarak, Türk sanayicilerin yüksek kalite beklentilerine tam yanıt vermek adına bizim için çok özel olan bu pazara da odaklanmaktayız” değerlendirmesinde bulundular.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017