Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tekken Tag Tournament 2 Wii U'ya Geliyor

Tekken serisinin en yeni oyunu konsollar için piyasaya çıktı ve bunun hemen ardından oyunun ilk defa bir Nintendo konsoluna da uyarlanıyor olduğunu açıkladı.
Tekken Tag Tournament 2 Wii U'ya Geliyor
Wii U’ya uyarlanacak Tekken Tag Tournament 2 ile birkaç eğlenceli özellikte geliyor. Oyunun özel bir modunda, ancak Fight Lab’de görebileceğimiz ilginç bir özelliğin normal dövüşlere de yansıdığını görüyoruz ve bu da çeşitli mantarların oyuncuların boyutlarını değiştiriyor olması. Zehirli mantarlar oyuncuları küçültüyor, sarı renkli olanlarsa karakterleri devasa hale getiriyor. Büyüyen karakterler daha fazla hasar ama saldırılardan kaçma imkanları da olmuyor. Küçük karakterler ise hem daha hızlı oluyor, hem de yüksek saldırılardan kolaylıkla kaçabiliyor lakin kendileri vuruş yapmak için bir hayli zorlanıyor. Mantarlar belirli bir süre karakterlere etki ediyor ve bu boyut değişimi mevzusu maç boyunca sürüyor.

Wii U’ya özel elbette ki Nintendo karakterleri de oyunda kendine hayat buluyor; tabii ki birer kıyafetle. Mario ve Luigi elbette ki banko. Bunun yanında Link ve Prenses Zelda kılığına girmek de mümkün. Ayrıca bölümlere özel, Nintendo oyunlarındaki müzikler de oyunda yer alacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017