Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Teledünya ve Uydunet'te 4 Yeni Kampanya

Türksat A.Ş.’nin KabloTV Platformu üzerinden “Teledünya” markası ile sunduğu TV yayını ve ‘Uydunet’ markası ile sunduğu İnternet hizmetinde dört yeni kampanya başladı.
Teledünya ve Uydunet'te 4 Yeni Kampanya

Hepsi Bir Arada Kampanyası

Teledünya Üst Paketi ve seçilecek sinema paketini tercih edenler ile 1-3-5-10-15 ve 20 Mbps sınırsız veya 10-20-40-60 Mbps kotalı Uydunet tarifelerinden herhangi birine aynı anda abone olan müşteriler, HD Kutu, Kablosuz Modem, KTV Kurulum, Teledünya ve Uydunet aktivasyon ücretlerini ödemeyecek. Bu kampanyadan faydalanacak olanlar toplamda 490 liralık bir kazanç sağlayacak.

HD Kutu Hediye Kampanyası

Teledünya Üst Paketiyle birlikte ‘Altın Sinema Paketi’ne aynı anda abone olanlar, HD kutu ücreti ödemeyecek. Bu kampanyaya katılanlardan ayrıca KabloTV Kurulum ve Teledünya aktivasyon ücreti alınmayacak. Kampanyadan faydalananlar, toplamda 288 lira avantaj sağlayacak.

HD Kutu %50 İndirimli Kampanyası

Teledünya Üst Paket ya da Teledünya ‘Temel Paket’ ile birlikte ‘Altın Sinema Paketi’ne abone olmak isteyen müşteriler, HD Kutyu piyasa değerinin yarısına, 105 liraya peşin veya 114 liraya 12 ay taksitle alabilecek.

Moderm Hediye Kampanyası

Müşterilerin bu kampanyadan faydalanabilmesi için, 1-3-5-10-15 ve 20 Mbps sınırsız veya 1-5-10 Mbps ‘Kullandığın Kadar Öde’ veya 10-20-40 ve 60 Mbps kotalı İnternet tarifelerinden birine abone olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılanlara, seçtikleri hızlara göre Docsis 2.0 ya da Docsis 3.0 olmak üzere iki farklı kablosuz modem hediye edilecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017