Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Televizyon Dolabınız Ne Kadar Kullanışlı?

Televizyon dolabı deyip geçmeyin. Etrafta biriken onca dağınıklıktan kurtulmak için işe doğru üniteyi seçerek başlayabilirsiniz.
Televizyon Dolabınız Ne Kadar Kullanışlı?
Kompakt sistemler

Ortalama büyüklükte bir televizyon odanız ve küçük bir televizyonunuz varsa eni 110 cm’den az, dar modeller tercih edin. Alt kısmı kapaklı ya da çekmeceli olanlar az da olsa dağınıklığı giderir. Eğer televizyonu köşeye yerleştirmek zorundaysanız arkası açılı bir dolap kullanabilirsiniz. Ayrıca varsa duvar nişleri televizyon yerleştirmek için ideal yerler.

İnce ve uzun

Son yıllarda LCD ve LED televizyonlar için tasarlanan TV dolapları uzun ve ince hatlara sahip ce doğru bir depolama imkanı sağlıyor. Masif kapaklara göre ince cam ya da sürme kapaklı olanlar sinyal seviyesini engellemiyor ve kolay kumanda sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017