Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Teoman’ın Hayatında Neler Oluyor?

Teoman, yaklaşık 12 yıldır tanıştığı fotoğrafçı Ayşe Kaya ile evlendi. Yalnız şarkıların prensi nihayet prensesine kavuşmuş oldu. Les Ottomans Otel’de nikah masasına oturan çifte ömür boyu güzellikler ve sonsuz aşk diliyoruz.
Teoman’ın Hayatında Neler Oluyor?
Müziği bırakacağınızı bir mektup yazarak açıkladığınızda etrafta yazılıp çizilenlerle de size uğrayan ilham perileri oldu mu? Bu yeni duygularınıza eşlik eden şiirler şarkılar da ortaya çıktı mı?

Teoman: Müziği bıraktığımı açıkladıktan sonra benimle ilgili yazılı hiçbir şeyi okumadım, tv vs. seyretmedim. Çünkü tersi durumlarda insan cevap verme ihtiyacı duyuyor. Bu yüzden de yeni şarkılar çıkmadı onlarla ilgili. O mektuplarla bir şeyler açıklamaya çalıştım ama insanların kafası biraz karıştı galiba. Çok da kolay açıklanacak bir neden değil çünkü bu. Açıkçası keyifsiz ve yorgundum. Kariyerimi bundan sonra nasıl sürdüreceğimle ilgili de bir fikrim yoktu. Geleceği düşününce korkuyordum. Ya artık yeni şarkılar yazamazsam ya verdiğim konserler iyiye doğru değil de, kötüye doğru giderse diye keyfim kaçıyordu. Çelişkili duygular içerisindeydim, bir taraftan gelecekle ilgili kaygılıyken, bir taraftan gelecekte müzik yapıyor olmak istemiyordum.

Sosyal hayatınız ne durumda?

Teoman: Sadece zaten arkadaşım olan müzisyenlerle görüşüyorum. Bir çoğunun abisiyim, kafaları karışınca ya da yeni bir proje vs. yapınca bana danışmak, fikrimi almak istiyorlar bazen. Ben de elimden geldiğince yardım ediyorum onlara.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017