Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Teoman Müziği Gerçekten Bıraktı Mı?

Yıllardır severek dinlediğimiz ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Teoman, müziği bırakmasıyla herkesi şok etti. Peki, müziği bırakan bir yıldız olarak hayatındaki bu boşluğu nasıl dolduruyor? Onu müzik endüstrisinden uzaklaştıran nedenler ne? Yeni şarkılar yazmaya devam ediyor mu?
Teoman Müziği Gerçekten Bıraktı Mı?
İlk olarak 2008 yılında Timeout dergisi için Hedonizm üzerine bir dosya hazırlanırken, bu dosya için kapak olacak isim olarak bana tam anlamıyla “canı ne isterse onu yapanlardan” gözüken bir rock yıldızı olarak Teoman’ı önermiştim ve Cihangir’de evinde yaptığımız söyleşiyle ilk kapak röportajlarımdan biri olarak bana fazlasıyla uğur getirmişti. Cumhuriyet Gazetesi’nin Pazar ekine ünlülerle müzik muhabbetlerimi yazıp dökmek benim için büyük hediye, 4 yıl sonra yine Teoman’ın peşine düştüm.

Müziği bırakma kararını açıkladıktan sonra; herkes nelerden sıkıldığını, bu karara nasıl vardığını fena halde merak ederken; bir yandan da önce Kurtalan Ekspres için yaptığı kayıt, arkasından “Aşk ve Gurur” albümü için bir de remiks prodüksiyonu yayınlanınca, hayranları ve medya müziğe yavaştan geri dönüyor diye de düşünmedi değil. Ancak Teoman’ın kararından dönmeye hiç niyeti yok mu? Peki, müziği bırakan bir yıldız olarak hayatındaki bu boşluğu nasıl dolduruyor? Onu müzik endüstrisinden uzaklaştıran nedenler ne? Yeni şarkılar yazmaya devam ediyor mu? Kafasında neler var? Teoman bu aralar nasıl bir hayata sürüyor ve gelecekler ilgili planları neler? İşte Teoman ve herkesin merak ettiği soruların tüm cevapları onun ağızından…

Röportaj için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017