Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Terazi Burcu 2012 Aşk Tarotu

Teraziler 2012 yazını korkusuz, aşkla dolu ve şüphelerden arınmış bir kalple geçirecekler. İdealleriniz, ahlaki inançlarınız ve sorumluluk anlayışınız sarsılmaz durumda olacak.
Terazi Burcu 2012 Aşk Tarotu
İçinizden gelen bir güçle 2012 yazını korkusuz, aşkla dolu ve şüphelerden arınmış bir kalple geçireceksiniz. İdealleriniz, ahlaki inançlarınız ve sorumluluk anlayışınız sarsılmaz durumda olacak. Partneriniz anlaşılması zor biri. Veya bu yaz karşınıza çıkacak, ilginizi çekecek kişinin sizi büyülenmiş gibi hissettirmesi olası. Bu kişinin karmaşık yapısıyla itici görünmekten çok çekici, kendisiyle barışık, güçlü bir kişiliği var.

Harekete yavaşça geçmek, duygularını ancak onlardan emin olduğunda ifade etmek, ruh durumunuzdaki değişimleri sezinlemek veya hissettiklerinizi tam olarak bilebilmek gibi rahatsız edici bir yetenek de onun özelliklerinden. Sanki birbirinizi çok önceden tanıyormuş ve hiçbir şeyi açıklamaya ihtiyaç yokmuş gibi ruhsal düzeyde bir tanıdıklık hissi yaşayacaksınız. Bir biçimde ilişki yaşarsanız bu kişinin sadakatinden asla kuşku duymazsınız.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017