Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?

Bütün dünyanın dengesini korumaya çalışan Terazilerin sanatçı yönleri ağır basar. Terazi için ince ve zarif hediyeler önemlidir. Terazi burcunda olan sevdiklerinize ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız eğer, durun. Biz sizin için seçtik…
Terazi Burcuna Ne Hediye Alınır?
Estetik duyarlılığı çok gelişmiş sanatçı teraziler dengelerini ve bütün dünyanın dengesini korumaya çabalarlar. İlişkiler, dostluklar, evlilik, sosyal incelikler terazi için çok önemlidir. Bu kararsız ve kefenin bir ucuna dokunulunca dengesini kolayca bozan ama zarif insanlar için yine zarif hediyeler seçmelisiniz.

Orijinal tablolar, gül kutusu, kutuda gül, bardak altlıkları, bakım setleri, saç şekillendirme setleri, epilasyon setleri, her çeşit şamdan, mum ve mumluk, evde yapılmış şarap, makyaj malzemeleri, parfümler, gece giyebileceği gömlekler, son moda elbiseler, ponponlu terlikler, dinlediği tarzdaki en popüler müzik grubunun son çıkan cd’si.

Diğer burçlar için tıklayın tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017