Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Terazi Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

Terazi burçlarını 2013'te neler bekliyor? Hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Terazi burçlarını 2013'te hangi konular daha çok ilgilendiriyor?
Terazi Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Sevgili Teraziler, geçmiş yıllarda hayatınızı sorguladınız, gözden geçirdiniz ve yeniden kurguladınız. Hayatınızdaki önemli sorumluluklar ve gelişmeler, bazen isteyerek, bazen sizi zorlayarak yeni bir hayat tarzı oluşturmanıza ve benimsemenize neden oldu. Şimdi sırada parayı ve maddi konuları deneyimlemek var! Sahip olduğunuz değerler ve para alanındaki sorumluluklarınız 2013’te artacak, bu alanlarda test edileceksiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenecek, maddi konularda fedakarlıkta bulunmayı keşfedeceksiniz. Bu konuda dikkatli ve ihtiyatlı davranmak size yeni şeyler öğretecek. Bu öğrenme süreciniz tamamlandığında içsel huzurun, kişisel değerlerin ve güvenliğin para ve maddi güçle ilgili olmadığını fark edebilirsiniz.

Jupiter yaz aylarına kadar yabancı ortaklı işler, medya, eğitim, hukuk, yayıncılık, seyahat alanlarınızı aydınlatacak. Bol bol seyahat edecek, yabancı yerlerde tatil yapma imkanı bulacaksınız. Medya alanlarında şansınız yüksek olacak. Yurt dışı seyahatlerinizde göreceğiniz yerler ve kültürlerden etkilenecek, bakış açınızı değiştirecek kararlar alacaksınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017