Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Avengers’in Son Halkası Seyirciyi Mest Etti

The Avengers son halkasıyla yine seyirciyi mest ediyor. Süper kahramanların hepsi bir araya geliyor ve ortaya hem mizah hem adrenalin dozu yüksek enfes bir film ortaya çıkıyor.
The Avengers’in Son Halkası Seyirciyi Mest Etti
The Avengers filmi, sıradan bir aksiyon filmi gibi başlıyor. New York kötü güçler tarafından işgal ediliyor. Her şeyin tatlıya bağlanıp, dünyanın kurtulması için devreye süper kahramanlar giriyor. The Avengers’in muadillerinden ayıran farkı ise bu incelikli senaryosu.

Bu kez dünyayı bütün süper kahramanlar bir araya gelip kurtarıyor. Üstelik bildiğimiz kahramanların aksine, karşımızdakiler kendileriyle dalga geçiyor. Captain America gibi kendilerini haddinden fazla ciddiye alanlar da diğer kahramanlar tarafından makaraya alınıyor. Üstelik mizah dolu yükselirken, aksiyon dozu azalmıyor. Mizahla aksiyonun ustaca harmanlandığı filmi sevenleri değil, bütün seyircileri memnun bırakacak kalitede.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017