Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Big Bang Theory'de Bu Sezon Bizi Neler Bekliyor?

Üstün zekalı bilim insanları, hayatın diğer noktalarında bocalamaları televizyon başındakilerini eğlendirmeye devam ediyor.
The Big Bang Theory'de Bu Sezon Bizi Neler Bekliyor?
Büyük Patlama ya da Big Bang, evrenin yaklaşık 13,7 milyar yıl önce aşırı yoğun ve sıcak bir noktadan meydana geldiğini savunan, geniş şekilde kabul gören kozmolojik modelin adı ve “evrenin evrimi” kuramıdır. Yani en sevdiğimiz “inek”lerin hayatını konu alan dizi için en uygun isim. “The Big Bang Theory”, Chuck Lorre ve Bill Prady tarafından yaratılmış bir Amerikan durum komedisi.

İlk kez 24 Eylül 2007’de CBS’te yayınlanmaya başlayan ve 100 bölümlük 5 koca sezonun ardından bugün tüm zamanların en komik serilerinden biri olarak kabul ediliyor The Big Bang Theory. Kaliforniya’nın Pasadena şehrinde geçen dizi, beş ana karakter etrafında gelişiyor: Kaliforniya Enstitüsü’nde çalışan iki üstün zekalı ev arkadaşı olan deneysel fizikçi Leonard Hofstadter ve teorik fizikçi Sheldon Cooper, karşı komşuları Penny, Leonard ve Sheldon’ın doktorası olmayan uzay mühendisi tuhaf iş arkadaşları Howard Wolowitz ve yine aynı yerde çalışan Hint astrofizikçi Rajesh Koothrappali.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017