Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Dark Knight Rises Vizyona Girdi!

Kara Şövalye'nin acısını paylaştık, korkusuyla yüzleştik, sıra geldi kaosa sürüklenmesine şahit olmaya. Batman üçlemesinin son filmi ''The Dark Knight Rises'' bu ay beyazperdede. Batman bu kez ezeli düşmanı Bane ile mücadele ediyor.
The Dark Knight Rises Vizyona Girdi!
Batman imajından çok şey yitirmeye başladığı bir dönemde usta yönetmen Christopher Nolan ile kendini buldu. Bundan önceki filmler çizgi romanının karanlık dünyasından çok uzaklardaydı. Christopher Nolan’ın başarısı Batman karakterini ciddiye almasından kaynaklanıyor olmalı. Ailesi gözleri önünde öldürülmüş bir adamın hikayesini anlattığının farkında olan Nolan ilk iki filmde Batman fanatiklerini tatmin eden bir performans sergilemişti.

İlk iki filmde olduğu gibi Batman yine Christian Bale tarafından canlandırılıyor. Onun sadık uşağı Alfred (Michael Caine), şirketinin yönetiminden ve Batman teçhizatlarından sorumlu Lucius Fox (Morgan Freeman) ile Polis Komiseri James Gordon (Gary Oldman) yine boy gösterecek. Ünlü yönetmen Christopher Nolan ilk filmde Batman’ın acısı ikincisinde korkuları üzerine yoğunlaşmayı tercih ettiğini belirtmişti. Üçüncü filmin anahtar kelimesi ise kaos.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017