Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Macallan'dan ''Son Söz'' Fotoğraf Yarışması

The Macallan, Fotoğrafın Ustaları serisi kapsamında Son Söz fotoğraf yarışmasını başlattı. 23 Ekim 2012 tarihine kadar başvurulabilecek yarışmada birinci olan kullanıcı Scotch viskinin ana vatanı İskoçya'ya iki kişilik seyahat kazanacak.
The Macallan'dan ''Son Söz'' Fotoğraf Yarışması
The Macallan, “Fotoğrafın Ustaları: Annie Leibovitz Edition’’ın ardından şimdi de “Son Söz” fotoğraf yarışmasını duyuruyor. “Son Söz” The Macallan’ın prestijli “Fotoğrafın Ustaları” serisinin üçüncü ayağını oluşturuyor. Dünyaca ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in çalışmalarının bir kez daha hatırlanıp övüleceği yarışma 12 Haziran Salı günü başladı. Yarışma kapsamında fotoğraf severlerden kendilerinin ya da bir başkasının portresini çekip, portrenin hikayesini tek sözcükle anlatmaları isteniyor. 23 Ekim 2012 tarihine kadar başvurulabilen yarışmada birinci olan kullanıcı Scotch viskinin ana vatanı İskoçya’ya iki kişilik seyahat kazanacak

Dünyanın bir çok yerindeki The Macallan hayranlarının fotoğraf yeteneklerini sergileyen The Macallan Fotoğrafın Ustaları web sitesi www.themastersofphotography.com kullanıcıların hem fotoğraf yeteneklerini sergileyebilecekleri hem de portreleri yorumlayabilecekleri global bir platform olarak öne çıkıyor. Yarışmanın katılımcıları çalışmalarını Twitter, Facebook ve Google +’ın yanı sıra yarışmaya özel Pinterest tahtasında paylaşabiliyorlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017