Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Political Machine 2012 İle Ülkeyi Yönetin

Amerikan politikasını konu alan The Political Machine 2012 oyunu ile Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık koltuğuna oturabilirsiniz.
The Political Machine 2012 İle Ülkeyi Yönetin
Oyunun mantığı belli: Amerikan Başkanı olmak için yapılması gerekenleri, tarafınıza da belli ederek, o doğrultuda yapmaya koyuluyorsunuz. Bir başkan adayı ne mi yapar? Bizde farklı coğrafi bölgelere seçim mitinglerine gidildiği gibi minibüs üstünde, bu da ondan farklı değil. Eyaletleri tek tek dolaşıp ihtiyaçlara cevap vermeniz gerekiyor.

ABD’deki iki ana parti sistemi oyunda da “Republican” ve “Democratic” olarak yer alırken, her versiyonda yeni adayların eklendiğini hatırlatalım. Yeni oyunda Barrack Obama, Mitt Romney, Rick Santorum, Ron Paul ve Newt Gingrich gibi adaylar mevcutken sıfırdan bir aday yaratmak da mümkün. Sıra tabanlı stratejik dünyamızda ilk taktikleri alırken bir yandan da ne yanda olsak diye düşünüyoruz ki her adayın kendince özellikleri ve ilkeleri var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017