Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Secret World ile Dünyanın Kontrolü İçin Savaşın

Dünyanın kontrolü için savaş veren 3 gizli örgütün öyküsünün anlatıldığı online RPG türündeki The Secret World oyunu piyasaya çıktı.
The Secret World ile Dünyanın Kontrolü İçin Savaşın
‘’Fantastik’’ denildiği zaman aklımıza genelde ya kılıçlar ve ejderhalar ya da bilimkurgu geliyor. Kimileri için bilinen dünyanın ormanlarından bir Elf görmek, kimileri içinse üçünce türden görüşmeler yapmak bambaşka dünyaların kapılarını aralıyor. Ne yazık ki bir süredir oyun dünyası, bu iki büyük fikir altında ezilmiş durumda. Birçok yapım çıkıyor piyasaya ama hepsi birbirinin aynısı. Yine de geçen zaman içersinde benzeri fikirlerin artık tıkanma yaşadığını herkes görmüş durumda olacak ki yenilikler birbiri ardına geliyor. Hem eski seriler, hem de daha önce adı hiç duyulmamış oyunlar farklı fikirlerle karşımıza çıkmaya çalışıyor… The Secret World de (TSW) bu farklı fikirlere dahil olan bir yapım. Bizi o bilindik klişelerden alıp çok daha gerçekçi bir dünyanın içersine sokuyor…

TSW’nin diğer MMO’lardan ve hatta tek kişilik oyunlardan ayrılan en önemli noktalarından bir tanesi halihazırda bulunan dünya üzerinde, birçok farklı olayın olduğu bir yer içersinde oyuna başlıyoruz. Farklılıklar ve benzerlikler, seçeceğimiz fraksiyon ile başlıyor. Oyunda seçilmeyi bekleye üç farklı taraf var. Seçim yapmadan önce birer video izlemek suretiyle tüm detayları öğrenebiliyoruz ki benim için güzel bir başlangıç oldu diyebilirim.Illuminati, Templar ve Dragon olarak bölünen üç tarafın da birbirinden farklı dertleri var. Tabii ki bizim için asıl belirleyici nokta, nasıl yapı içerisinde oyuna dahil olmak isteyeceğimiz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017