Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

The Sims 3: Katy Perry's Sweet Treats

Katty Perry stili ile daha renkli ve çok şekerli isteyenler için üretilen The Sims 3: Katy Perry's Sweet Treats ek paketi satışa çıktı.
The Sims 3: Katy Perry's Sweet Treats
Klipleriyle, saçıyla, yazdığı sözleriyle yeni neslin ikonlarından olan Katy Perry’nin The Sims’te yer alması yüz güldürüyor. Yani bir ek paket daha sinir bozuyor ama o rengarenk, şeker gibi güzel insanın ek paketinin çıkıyor olması, “Allah”tan Britney Spears yok!” diye sevindiriyor da…

Seçim çok başarılı fakat Showtime ek paketinden sonra bir Katy Perry eklentisi gerekiyor muydu, bu tartışılır işte. İçeriği bir “Expansion Pack” gibi zengin değil ama bir “Stuff Pack” kadar da zayıf değil. Yeni modlar ve bir mahalle kapsamıyor yani paketimiz. Karakter tasarım kısmında, Katy Perry deyince aklınıza ne geliyorsa onlar var; renkli saçlar, kaküllü modeller ve 33 kıyafet! California Girls tadında, cupcake ve kurabiye temalı, göz alıcı eşyalar görüyoruz. Eiya sayısıysa 55 adet. Üç farklı şekerci dükkanı gibi mekan da dikkat çekiyor ki bunlardan ilki yüzme havuzu konseptli Patty’s Natural Baths. Burada pembe koltuklardan, şeker şeklinde kayaklara kadar eğlenceli şeyler bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017