Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Thomas Cook'ta İstifa Şoku!

Uzun zamandır finansal sorunlar yaşayan ve son olarak bilgisayar mühendisi Harriet Green'i yeni CEO olarak işe alan Thomas Cook'un Perakende Satış Müdürü Joanna Wild istifa etti.
Thomas Cook'ta İstifa Şoku!
Başta yer hizmetleri ve müşteri hizmetleri müdürlükleri olmak üzere Thomas Cook’ta uzun yıllar pek çok değişik departmanda görev yapan Wild, son iki yıldır şirketin 750 şubeden oluşan acente ağını yönetiyordu. Joanna Wild, Thomas Cook ile Co – Operative’in birleşme sürecinde de aktif rol oynamıştı.

Joanna Wild’in istifasının gruba CEO olarak yeni dahil olan ve 30 Temmuz’da görevi devralan Harriet Green’in işbaşı yapmasından hemen bir hafta öncesine denk gelmesi dikkat çekti. Thomas Cook’un içinden adını açıklamayan bazı kişiler, Joanna Wild’in istifasının şirket için büyük bir kayıp olacağı değerlendirmesini yapıyorlar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017