Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tıklanan Banner Hazırlamanın Sırları

Ping Dijital, DBI, Sodamedya, Netbook Media, BrandPark, NeoDigital gibi birçok ajansa tasarım uygulamaları sunan Banner Ofisi, daha bir yaşını doldurmamış olsa da farklı uygulamalarıyla dikkat çekiyor.
Tıklanan Banner Hazırlamanın Sırları
“İyi bannerlar, doğru pazarlama stratejisi ile ortaya çıkar” sözünü metto edinen Banner Ofisi, daha bir yaşını doldurmamasına rağmen birçok ajansa hizmet veren yenilikçi bir tasarım ofisi olarak sektörde dikkatleri üzerine çekiyor. Banner Ofisi’nin başında ise ortaya çıkardığı Rollbook, Maskbook, Superbook, Megabook gibi yeni banner modelleriyle tanınan İzzet Arpacı bulunuyor. Bundan altı sene önce sektörle tanışan Arpacı ile bir araya gelerek Banner Ofisi’nin kuruluşunu, stratejisini, hedeflerini ve sektördeki tasarım uygulamalarını konuştuk.

İzzet Arpacı’nın kariyer öyküsü bir dönemin en ünlü ajanslarından Zap Medya bünyesinde başlıyor. Çok yoğun bir iş temposu içinde yüzlerce markaya, çok kısa sürelerde, yüksek kalite standardını da sürekli koruyarak ve geliştirerek bannerlar üretmeye başlar Arpacı. 3 sene sonunda Lowe İstanbul Reklam Ajansı’na transfer olur ve ilk prodüksiyonlu proje banner’ını da bu bünyede Magnum’a hazırlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017