Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Timberland Saatleri Türkiye'de Satışta

Saat tutkunlarının yakından tanıdığı Timberland, maceracı ruhu ve kendine has koleksiyonları ile Mey Saat distribütörlüğünde Türkiye'de satışa sunuldu.
Timberland Saatleri Türkiye'de Satışta
Moda markaları arasında kendi adına saat üreten ilk firmalardan biri olan Timberland, maceracı ruhu ve kendine has koleksiyonları ile Mey Saat distribütörlüğünde Türkiye’de satışa sunuldu.

Markayı ve yeni koleksiyonları Saat Dünyası’na anlatan Mey Saat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yaman, “Firma olarak geçmişten gelen olumlu diyaloglarımız sonucunda bugüne kadar en rahat sahip olduğum marka diyebileceğim Tiberland, Baselworld’de birçok ziyaretçinin dikkatini çekti. Ancak firma yetkilileri bize fuardan önce gelerek markayı teklif ettiler. Biz de gerekli çalışmayı yaptıktan sonra kararımızı vererek markayı Türkiye’ye getirmeye karar verdik” dedi.

Yaman, koleksiyonlarda çok büyük ve küçük saatlerin bulunmadığına dikkat çekerek, “Doğal renklerin kullanıldığı, tasarım olarak klasik ve modern tarzın birleşiminde oluşan saatler, her yaş grubunun rahatça takabileceği şıklıkta. 100 Avro ile 300 Avro arasında değişen perakende fiyatlar ile de herkesin bütçesine uygun.” şeklinde konuştu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017