Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tivibu EV 81 İlde 100 Bin Aboneye Ulaştı

6 milyonu aşkın abonesiyle dünyanın en büyük servis sağlayıcıları arasından ilk 10'a giren TTNET, Tivibu Ev'i izleyicilerin en çok tercih ettiği TV platformu yapmayı hedefliyor.
Tivibu EV 81 İlde 100 Bin Aboneye Ulaştı
TTNET, 16 ay önce hizmete sunduğu Tivibu Ev servisinin 100 bin aboneye ulaştığını ve artık 81 ilde hizmet vermeye başlandığını açıkladı. TTNET Genel Müdür Tahsin Yılmaz, 2006 yılında sadece bir internet servis sağlayıcısı olarak kurulan TTNET’in, kısa sürede hızlı bir büyüme ivmesi yakalayarak Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olduğunu,2011 yılsonu itibariyle 6 milyonu aşkın aboneye ve 3 milyar TL ciroya ulaştıklarını söyledi.

Yılmaz, Tivibu ile ilgili gelişmeleri şöyle anlattı:”Türkiye’de televizyon yayıncılığı anlayışını tamamen değiştiren ve yeni bir teknoloji kullanarak televizyonun kontrolünü izleyiciye veren Tivibu platformumuz, bugüne kadar 1 milyonu aşkın kişiye ulaştı. Tivibu Web ile başladığımız hizmetimize Tivibu Ev ve Tivibu Cep’i ekledik. Tivibu Ev ile her geçen gün daha çok TV izleyicisine ulaşıyoruz. Hizmet bölgelerimizi ve yayın yaptığımız illerin sayısını hızlı bir şekilde arttırdık. 16 ay gibi kısa bir dönem içersinde 100 bini aşkın Tivibu Ev kullanıcısına ulaştık. Bugün 81 ilimizde Tivibu Ev hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017