Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Tomb Raider Oyunu Yeni Maceraları İle Devam Ediyor

Tomb Raider, görenlerin, duyanların ilgisini çekmeye ve herkesin etkilenmesine yol açmaya yeni maceraları ile devam ediyor.
Tomb Raider Oyunu Yeni Maceraları İle Devam Ediyor
Tomb Raider, görenlerin, duyanların ilgisini çekmeye ve herkesin etkilenmesine yol açmaya yeni maceraları ile devam ediyor. Oyunda hikaye en baştan başlıyor. Lara, bildiğiniz Lara değil henüz; hani o çift tabancasıyla düşmanlarını acımasızca öldürmekten çekinmeyen, amacına ulaşmak için her şeyi yapabilecek olan o olgun Lara henüz yok ortada. Yeni Tomb Raide’da Lara’nın ne tür zorluklar neticesinde ilerideki haline dönüştüğü işleniyor ve bu yüzden de hayatta kalma mücadelesi Tomb Raider’ın vurgu yaptığı nokta oluyor.

Crystal Dynamics’in bu oyun için yarattığı ortam gerçekten övgüyü hak ediyor; daha oyunun başında içine düştüğümüz o orman tam anlamıyla yaşıyor ve her tarafı detaylarla dolu. Aynı Connor’ın ACIII’te Frontier’da yapacağı gibi Lara da burada ormanda özgürce dolaşabilecek ve bayağı bir geniş alanda istediği gibi avlanıp istediği gibi vahşi yaratıklarla mücadele edecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017