Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Toshiba Portege Z830 Özellikleri ve İnceleme

Toshiba Portege Z830 tasarımı ve özellikleriyle rakiplerini kıskandırmayı başaran bir ultrabook.
Toshiba Portege Z830 Özellikleri ve İnceleme
Ülkemizde Ultrabook arenasına biraz geç olsa da sağlam bir giriş yapan Toshiba, Portege Z830 modeliyle Ultrabook tercihini çok yapmış olan kullanıcıları biraz üzeceğe benziyor. Oldukça şık ve etkileyici bir görünüme sahip olan bilgisayarın boyutları 316 x 227 x 8,3 mm. Ön taraftaki 8,3 mm’lik kalınlık arka tarafta 15,9 mm’ye yükseliyor ancak yine de Toshiba Portega Z830 kesinlikle en ince ve en zarif seçeneklerden biri.

İntel’in ikinci nesil Core İ5 2467M işlemcisinden güç alan bilgisayarda oldukça rahat bir klavye var. Klavye hakkında söylenebilecek en önemli detaylardan biri, aydınlatmaya sahip olması. Bildiğiniz gibi her Ultrabook’ta klavye aydınlatması yok. Magnezyun gövde ürünü zarafetine karşın çok iyi derecede korumayı başarıyor. Üründe depolama birimi olarak 128 GB kapasitede bir SSD görev yapıyor. 13,3 inç büyüklüğündeki ekranın çözünürlüğü diğer Ultrabook’larda olduğu gibi 1366 x 768 piksel. Ekranın yansımayı engelleyen özel bir malzemeyle kaplı oluşu seyahat halindeyken çalışmayı kolaylaştırıyor. Windows 7’nin Home Premium sürümüyle gelen bilgisayarda 6 GB sistem belleğine bağlı olarak sunulan sürüm 64 bit.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017