Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Toshiba Z830 Portege Özellikleri

Ultrabook piyasasının ikinci nesillerinin piyasaya çıkmasıyla birlikte gün geçtikçe geliştiği bugünlerde Türkiye'ye de Ultrabook'lar ardı ardına giriş yapmaya devam ediyor.
Toshiba Z830 Portege Özellikleri
Bu ay Mobimag test merkezine konuk olan Z830 bağlantısal özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bilgisayarın arka sağ kısmında bir adet Ethernet, sol kısmında ise iki adet USB 2.0, bir adet HDMI girişi sol kısmında ise kulaklık ve hoparlör çıkışının yanında SD kart slotu bulunuyor.

Firmanın bu ilk Ultrabook modeli incecik bir ekrana sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle ilk elimize aldığımızda cihazın kağıt inceliğindeki ekranının kırılacağından korktuğumuzu itiraf etmek gerekir. Her ne kadar Z830’un Ultrabook piyasasının en incesi olma gibi bir iddası olmasa da en kalın yerinin 16 mm olduğu düşünüldüğünde hiçte yabana atılacak cinsten değil. Tasarım açısından ise Toshiba, Ultrabook tasarımında genellikle kullanılan yuvarlak geçişler yerine köşeli bir tasarım tercih etmiş. Bilgisayarın mat alüminyum kaplaması ise hem şık hem de sağlam bir hava veriyor.

Mevcut Ultrabooklar arasında VGA girişi ve Etrhernet bağlantısı olan tek model Toshiba z830. Peki, ama VGA ve Ethernet girişi ne işimize yarayabilir?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017