Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Total War: Rome II İle Roma İçin Mücadele

PC strateji oyunu serisi Total War ailesinin son üyesi ROME II en kapsamlı sıra-tabanlı sefer moduyla, en sinematik gerçek zamanlı savaşları bir araya getirecek.
Total War: Rome II İle Roma İçin Mücadele
Total War: Rome II’de ilk oyuna göre çok daha engin bir senaryo modu hazırlanmış ve bunun için de tasarım ekibi daha büyük haritalar tasarlamak durumunda kalmış. Ayrıca dünyayı yaptıkları bir seçimle değiştiren büyük politikacıları da oyuna eklemişler. Tanıdık yüzler, politik kararlar ve senato sistemi Total War: Rome II’de bizi bekliyor. Bu kez yapımcılar gerçekten insan odaklı senaryo kurmuşlar.

Oyuncular oyunda verdikleri kararlarla bir milletin ya da imparatorluğun kaderini belirleyebilecekler. Total War: Rome II’de cumhuriyeti kurtaran biri mi olacaksınız, yoksa bencillik gösterip var olan düzeni yıkarak kendi imparatorluğunuzu mu kuracaksınız? Bu Total War: Rome II’de tamamen oyuncunun seçimine bırakılmış durumda.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017