Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Toyota GT86’nın Teknik Özellikleri

GT86, son dönemde kullandığım en eğlenceli Toyota. Uzun zamandır heyecandan uzak otomobiller üreten Japon devi, sportif günlerine geri dönüşün ilk adımını GT86 ile atıyor.
Toyota GT86’nın Teknik Özellikleri
Toyota ve Subaru’nun uzun zamandır merak edilen ortak çalışmaları, GT86 VE BRZ sonunda satılmaya başlandı. Yabancı meslektaşlarımız, bu tip otomobilleri genelde bizden önce kullandıkları için, merak ettiğim bu otomobillerle ilgili ilk bilgileri, onların yazılarından alıyorum. Açıkçası özellikle Toyota GT86’yı beğenmeyen yok gibiydi.

GT86’nın günümüzün diğer spor otomobillerinin aksine, performanstan çok eğlence ve sürüş keyfi amaçlanarak üretilmiş. GT86’yı karşımızda gördüğümüzde dikkat çekecek şekilde küçük ve alçak olduğu gözümüze çarpıyor. Otomobile önden bakıldığında akla ilk gelen Lexus LFA’ya benzerliği oluyor. Özellikle far tasarımı, LFA’dan etkilendiğini ortaya koyuyor. Açıkçası son dönemde gördüğüm en güzel Toyota, kesinlikle GT86.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017