Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Toyota Yaris 1.4 D-4D İnceleme Ve Özellikleri

Küçük sınıfın sağlamlığıyla öne çıkan modeli Yaris yeni neslinde bu özelliğine konforu da eklemek istiyor. Ancak güçlü rakipleri karşısına işi zor.
Toyota Yaris 1.4 D-4D İnceleme Ve Özellikleri
Küçük sınıf otomobil sınıfındaki rekabet artık çok çetin. Çünkü günümüzün küçük sınıf üyeleri 10 yıl öncesinin kompakt sınıf boyutlarına ulaşmış durumda. Hal böyle olunca da tüketiciler için cazibe merkezi haline geldiler. Üstelik büyüyen boyutlarla birlikte araçların donanımları da ciddi biçimde zenginleşti.

Bu sınıfta kısa süre önce yenilenen versiyonuyla katılan Toyota Yaris ise öncü modelin sahip olduğu sorunsuz otomobil imajını bir adım ileriye götürerek konforlu bir otomobil olduğuna da vurgu yapmak istiyor. Aracın satış fiyatı bir nebze olsun el yaksa da sunulan donanımlar bu iddiayı destekler nitelikte.

Yaris yenilenen versiyonunda öncü modelden izler taşırken yeni olduğunu da hissettiriyor. Keskin çizgilere sahip olan aracın tasarımında Auris’den izler görülüyor. Yaris’in yeni dış tasarımı yerini aldığı modele göre bir hayli dinamikken şıklık konusunda Hyundai i20 ile zirveyi kovalıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017