Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Trabzonspor’un Transferle Sınavı

Tüm takımlarımızın geçmişinde güldüren, tabii aynı zamanda düşündüren transferleri var. Ama Trabzonspor’un transferlerle sınavı her zaman ilgi çekici olmuştur. İşte ‘hasta Trabzonsporlu’ bir taraftarın kaleminden Bordo-Mavi bir hikaye…
Trabzonspor’un Transferle Sınavı
Futbolda transfer; yapılanı, yapılmayanı, yanlış yapılanıyla her zaman çok heyecanlı olmuştur ve bu önermenin bu topraklarda yaşayıp Juninho, Ginola, Stoickov, Tsimbalar’ın transfer haberleriyle heyecanlanan hemen her taraftar için doğru olduğu kabul edilebilir.

Trabzonspor ve transfer ilişkisi her zaman ilgi çekici olmuştur ama en bilineni, hepimizin artık malumu olmuş ve sakastik hale dahi gelen ‘İstanbul’da balık yedirdikten hemen sonra imza işlemleri tamamlayıp Trabzonspor’a götürülen futbolcular’.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017